Trendsetter podpowiada, jak wyróżniać się strojem pozytywnie

Wyróżniać się można na wiele sposobów. Sztuką jest jednak zaznaczać swoją obecność pozytywnie. Nie trzeba od razu pisać wiekopomnych dzieł, budować ogromnych pomników czy bić rekordów w maratonie. Można odpowiednio się ubierać, by zostać dostrzeżonym przez innych.

Noś to, czego jeszcze nie było

Ci, którzy lubią się wyróżniać, podążają za radami trendsetterów, czyli twórców modowych trendów. Oni modę wyprzedzają, kreując ją. Tworzą wzorzyste ubrania, najwyższej jakości buty, dopracowane pod każdym względem torebki, efektowne meble, gustowną biżuterię oraz unikalne ozdoby. To dzieła wspaniałe, zachwycające i jednocześnie inne, bo dotąd niespotykane na ulicach, w mieszkaniach.

Zaskoczyć innowacją

Ubierać się wedle wytycznych trendsetterów wcale nie oznacza, że mamy wydawać majątek na żakiety, spódnice, tuniki, sukienki, czapki i inne części garderoby. Na pewno będziemy ubierać się w wyroby o ciekawym wzornictwie i odpowiednio zestawione z innymi.

Ubierać się inaczej niż wszyscy nie oznacza, że mamy pozbywać się klasy. Wręcz przeciwnie – tej na pewno nam przybędzie, jeśli będziemy kierować się wskazówkami twórców trendów. Wystarczy jeden rzut oka na to, co można kupić w butiku internetowym, aby uznać tę tezę za swoją.